O NÁS

Vítejte v Seminárním Centru Akademie Ostrava

Restauraci a víceúčelové seminární centrum v Ostravě najdete v městské části Ostrava – Přívoz na ulici Hrušovská 16 asi 3 minuty od Exitu D1 Ostrava-centrum.
Budova je také výborně dostupná městskou hromadnou dopravou, která se nachází ve vzdálenosti cca 200 m.

 Restaurace Akademie

Nekuřácká restaurace Akademie Vás zaujme svým útulným moderním interiérem. Nabízí poctivou českou kuchyni v moderní úpravě připravenou z čerstvých surovin. Příjemná obsluha Vám nabídne polední dvouchodové menu za příznivou cenu nebo si můžete vybrat z jídelního lístku, kde naleznete krajové a sezónní speciality.

Pro náročnou klientelu jsou připraveny gurmánské zážitky ve formě ala carte menu, které je připraveno s pečlivostí a citem pro kombinaci surovin a doplněno lahodným vínem ze Šlechtitelské stanice vinařské Velké Pavlovice. Tematicky zaměřenou nabídku pokrmů připravujeme vždy s ohledem na tradiční sváteční příležitosti, sezónní či regionální suroviny.

Součástí denní nabídky restaurace je také snídaňové menu vhodné pro pracovní snídaně. Jeho součástí je široká nabídka domácího sladkého a slaného pečiva, čerstvého sezonního ovoce, zeleniny a různých výrobků studené kuchyně. Restaurace nabízí své služby rovněž účastníkům školení a seminářů ve formě studených i teplých bufetů v předsálích Seminárního centra Akademie.

Součástí restaurace je příjemný, samostatně přístupný salonek, který Vám poskytne dostatek soukromí na privátní akce. Samozřejmostí je připojení na internet pomocí WIFI sítě zdarma (heslo Vám sdělí obsluha).

Pro naše klienty připravujeme také speciální akce, o kterých aktuálně informujeme v restauraci, na našich webových stránkách a Facebooku.

Konference a semináře

Hlavní sál s maximální kapacitou 260 míst (divadlo) a dalších 7 konferenčních sálů s kapacitou 30 a více osob (dle dispozice). Kongresový sál Akademie s kapacitou 260 osob je možno přepažit zvukotěsnou mobilní
přepážkou. K dispozici je klimatizace, audiovizuální technika, taneční parket, pódium a řečnický pult s dalším vybavením ve standardu hotelů Akademie.

Do všech sálů je přístup denního světla. Všechny sály jsou opatřeny klimatizací a audiovizuální technikou. Prostory disponují také předsálím a šatnou a umožňují servis občerstvení.

Nabídka služeb zahrnuje catering, občerstvení, připojení k internetu a další služby dle přání našich zákazníků.

 

Black-text_fullcolor-logo_transp NEW

Přejeme Vám příjemné chvíle strávené v Seminárním centru Akademie.

Manažerka s týmem Seminárního centra Akademie