Restaurace

Otevírací doba:

PO-PA: 08:00-15:00
SO-NE: zavřeno

Naše nekuřácká restaurace v centru Ostravy Vás přivítá svým moderním a útulným interiérem, pohodlným posezením, příjemnou obsluhou a především poctivou, českou kuchyní v moderní úpravě z čerstvých surovin jež budete moci ochutnat jak ve formě nabídkového listu respektující krajové a sezónní suroviny, ale také ve formě poledních tříchodových meníček s příznivou cenou.

Pro náročnou klientelu jsou připraveny gurmetské zážitky ve formě večerního menu, které je připraveno s pečlivostí a citem pro kombinaci surovin a úprav doplněné vhodným vínem z našeho archivu. Tématicky zaměřenou nabídku pokrmů připravujeme vždy s ohledem na tradiční sváteční přiležitosti, sezonní surovinu či region.

Součástí denní nabídky restaurace je také snídaňové menu nebo snídaňový bufet vhodný pro pracovní snídaně, široká nabídka domácího sladného i slaného pečiva, čerstvého sezonního ovoce, zeleniny a různých výrobků studené kuchyně jež jsou v nabídce také pro semináře a školení jako občerstvení v předsálích seminárního centra Akademie.

Restaurace také nabízí příjemný salonek, který Vám poskytne dostatek soukromí na privátní akce a také připojení na internet pomocí WIFI sítě zdarma.